Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Zatłoczone parkingi, miejsca postojowe pod drzewami, zmiany klimatyczne wywołujące gwałtowne zjawiska atmosferyczne są przyczyną uszkodzeń karoserii pojazdów polegających na niewielkich wgnieceniach blachy bez uszkodzenia powłoki lakieru (spadający grad, owoce, orzechy, kasztany itp.).

wgniecenia

Uszkodzenia te można i warto usuwać bez konieczności lakierowania. Nie wymienia się przy tym uszkodzonych elementów, nie szpachluje się karoserii oraz nie lakieruje się ponownie części samochodu. Istotą tej metody jest posiadanie przez klienta samochodu z oryginalnym lakierem bez zmiany jego grubości i liczby powłok. Czas naprawy jest wielokrotnie krótszy niż przy naprawie metodą tradycyjną. Po naprawie nie obniża się wartość rynkowa samochodu. Istnieją dwie technologie służące do bezlakierowego usuwania wgnieceń:

1) Techonologia- PDR – (Paintless Dent Repair) czyli usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

Technologia stosowana już od kilkudziesięciu lat. Teraz ta metoda jest również dostępna dla klienta indywidualnego. Firma Auto-Białka oferuje kompleksowe usługi usuwania wgnieceń karoserii samochodowych rewolucyjną metodą, która pozwala idealnie odtworzyć stan blacharki samochodu bez ponownego lakierowania, co nie jest możliwe przy użyciu klasycznych technik blacharskich oraz lakierniczych. Proces przywracania pierwotnego kształtu przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi, dzięki którym deformacja jest likwidowana. Wgniecenie stopniowo i precyzyjnie wypychane jest od wewnętrznej strony uszkodzenia, specjalnie do tego przeznaczonymi narzędziami, dzięki temu nie zostaje naruszona oryginalna powłoka lakieru.

2) Technologia- Glue Pullery- czyli technika na klej.

Wyciąganie techniką klejenia specjalnych grzybków o odpowiednio dobieranym kształcie i wielkości w zależności od uszkodzenia. Grzybki przykleja się przy użyciu termo-topliwego kleju. Po zastygnięciu wyciąga się blachy za pomocą urządzeń o konstrukcji jednoręcznej – Smart Puller lub oburęcznej – Przeciwwaga.

GWARANCJA JAKOŚCI:

Zdobyte doświadczenie w połączeniu z profesjonalnymi narzędziami jakich używamy daje 100% gwarancji naprawy wgniecenia oraz przywrócenia pierwotnego kształtu uszkodzonego elementu z zachowaniem oryginalnej powłoki lakierniczej. Efekty pracy są trwałe i utrzymują się w doskonałym stanie przez długi czas.

Informacje

Autobiałka

Telefony

Kontakt